:   info@blreality.com
:   0905 989 936
    Úvod     O nás     Kariéra     Užitočné info     Kontakt
NAPÍŠTE NÁM, AK:

Užitočné  info

 

Poučenia pre klienta

Vážení klienti, dovoľte, aby sme Vám aj v takejto forme poskytli príslušné poučenia. Pozorne si ich prezrite a v prípade nejasností sa na nás kedykoľvek obráťte a my Vám nejasnosti radi vysvetlíme. Poučenia sme rozdelili do niekoľkých častí:

1. Všeobecné poučenie a súhlas klienta. Táto časť obsahuje všeobecné poučenia pre všetkých klientov v zmysle zákona o službách na vnútornom trhu (t.j. aj pre spotrebiteľov), ale aj osobitné poučenia týkajúce sa len spotrebiteľov, vrátane vzorového formuláru na odstúpenie od zmluvy. Všeobecné poučenia si môžete pozrieť TU.

2. Ochrana osobných údajov (GDPR). Tieto poučenia sa týkajú ochrany osobných údajov, a sú zamerané na klientov, ktorí priamo poskytli svoje osobné údaje realitnej kancelárií (ako prevádzkovateľovi informačného systému). Poučenia ohľadne ochrany osobných údajov si môžete pozrieť TU.

3. Reklamačný poriadok. V prípade nespokojnosti s našimi službami sa na nás môžete obrátiť aj v reklamačnom konaní. Priložený reklamačný poriadok obsahuje poučenia o Vašich právach a povinnostiach pri reklamácií našich služieb. Súčasťou reklamačného poriadku je aj vzorový formulár na podanie reklamácie. Reklamačný poriadok si môžete pozrieť TU.

 

 

Informácie z katastra

www.katasterportal.sk

zbgis.skgeodesy.sk

 

 

Ďalšie informácie a vzory

Informácie pre kupujúceho - pre kupujúceho ponúkame prehľad základných informácií a postupov, čo treba vybaviť po kúpe nehnuteľnosti. Tieto informácie si môžete pozrieť TU.

Návrh na vklad - ponúkame Vám vzor návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností TU

Preberací protokol pri predaji / kúpe nehnuteľnosti (vzor) si môžete pozrieť TU.

Preberací protokol pri nájme nehnuteľnosti (vzor) si môžete pozrieť TU.

Predkupné právo (ponuka) - vzor ponuky predkupného práva je TU.

Predkupné právo (vzdanie sa) - vzor vzdania sa predkupného práva je TU.

Ďalšie vzory a informácie budeme pre Vás postupne dopĺňať a aktualizovať. Vzory je možné zadarmo stiahnuť a používať, avšak je potrebné ich pred použitím vhodne upraviť a prispôsobiť konkrétnej situácii. Uvedené vzory teda neslúžia na právne poradenstvo, ale ide o všeobecne formulované dokumenty, ktoré môžete využiť pri tvorbe vlastných právnych dokumentov. Uvedené vzory teda majú len informatívny charakter. Pre získanie právneho poradenstva odporúčame obrátiť sa na advokátsku kanceláriu.

Anketa