:   info@blreality.com
  HOT-LINE:     +  421 905 98 99 36
    Úvod     O nás     Kariéra     Užitočné info     Kontakt
NAPÍŠTE NÁM, AK:

Užitočné  info

 

Informácie z katastra

www.katasterportal.sk

zbgis.skgeodesy.sk

 

Poučenia pre klienta

Vážení klienti, dovoľte, aby sme Vám aj v takejto forme poskytli príslušné poučenia. Pozorne si ich prezrite a v prípade nejasností sa na nás kedykoľvek obráťte a my Vám nejasnosti radi vysvetlíme. Poučenia sme rozdelili do niekoľkých častí:

1. Všeobecné poučenie a súhlas klienta. Táto časť obsahuje všeobecné poučenia pre všetkých klientov v zmysle zákona o službách na vnútornom trhu (t.j. aj pre spotrebiteľov), ale aj osobitné poučenia týkajúce sa len spotrebiteľov, vrátane vzorového formuláru na odstúpenie od zmluvy. Všeobecné poučenia si môžete pozrieť TU.

2. Ochrana osobných údajov (GDPR). Tieto poučenia sa týkajú ochrany osobných údajov, a sú zamerané na klientov, ktorí priamo poskytli svoje osobné údaje realitnej kancelárií (ako prevádzkovateľovi informačného systému). Poučenia ohľadne ochrany osobných údajov si môžete pozrieť TU.

3. Reklamačný poriadok. V prípade nespokojnosti s našimi službami sa na nás môžete obrátiť aj v reklamačnom konaní. Priložený reklamačný poriadok obsahuje poučenia o Vašich právach a povinnostiach pri reklamácií našich služieb. Súčasťou reklamačného poriadku je aj vzorový formulár na podanie reklamácie. Reklamačný poriadok si môžete pozrieť TU.

 

 

Anketa